Kaip žinote ‚Salsa Kaunas‘ vykdo savo veiklą Kaune jau 10+ metų.

Pirmą kartą mūsų istorijoje kilo galimybė susitvarkyti ir atsidaryti savo studiją! Tam mums reikėtų jūsų pagalbos.

Jūs galite mums skirti 2% nuo savo sumokėto pajamų mokesčio. Užpildytas formas valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) galite siųsti elektroniniu būdu. Jei naudojatės internetine bankininkyste, FR0512_v3 formą galite užpildyti ir išsiųsti internetu.

Kaip tai padaryti: Prašymo formą galite užpildyti čia: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

1as žingsnis. Pasirinkite autorizavimą per naudojamos elektroninės bankininkystės sistemą. Autorizuotis galima ir kitu būdu, pvz., mobiliuoju parašu. Prisijungus pasirinkite „VMI deklaracijos“.

2as žingsnis. EDS viduje kairėje pusėje pasirinkite „Pildyti formą“ ir tuomet rinktis „Prašymas skirti paramą“ – pasirinkite FR0512_v3 ir paspauskite „pasaulį“ (t.y. „pildyti internetu“).

3ias žingsnis. Užpildykite FR0512_v3 formą kaip nurodyta pvz. Jei pildote spausdintą formą nepamirškite formos apačioje pasirašyti ir įrašyti savo vardą bei pavardę (didžiosiomis raidėmis).

Dėkojame Jums jei nusprendėte mums skirti paramą. Pažadame ją panaudoti tikslingai ir augti, bei plėtoti kultūrinę veiklą Kaune ir visoje Lietuvoje.

Pasidalink su draugais !